Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Przęgląd władz lokalnych w latach 1990-2018

I KADENCJA 1990 - 1994


Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Durda Kazimierz                      16.06.1990 - 21.08.1992
Tomanek Leszek                      od 20.10.1992


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Patalita Roman                        27.07.1990 - 25.03.1991
Tomanek Leszek                     od 28.06.1991
Smykla Stanisław                    od 17.12.1991


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Kida Maria                                 od 25.07.1990


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Serwan Janina                         07.09.1990 - 17.12.1991
Zasadnia Alina                        od 30.04.1993


Przewodniczący Rady Miejskiej
Tłuścik Tadeusz                      05.06.1992 - 10.11.1992
Zawiski Stanisław                  od 17.12.1992


Radni Rady Miejskiej w latach 1990-1994
Badawika Krystyna, Barszczewski Bolesław, Błasiński Henryk, Boroń Mieczysław, Cebula Jan, Ciejka Andrzej, Durda Kazimierz, Dziadura Kazimierz, Galacki Bronisław, Marek Jan, Obara Stefan, Patalita Roman, Partyka Władysław, Rzeszut Jan, Rzeszut Stanisław, Skowron Stanisław, Smykla Mirosław, Ślęzak Zygmunt, Ślusarz Bogusław, Tłuścik Tadeusz, Tomanek Leszek, Tworz Stanisław, Urbaniak Tadeusz, Wójcik Stanisław, Zawiski Stanisław.
 

II KADENCJA 1994-1998


Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Kwiatkowska Kazimiera        12.07.1994 - 31.01.1996
Ślęzak Kazimierz                      od 31.01.1996


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Tomanek Leszek                      13.07.1994 - 29.12.1994
Perła Jerzy                                 14.02.1995 - 20.04.1996
Żyguła Mirosław                       od 28.05.1996


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Kida Maria                                  od 04.12.1996


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Zasadnia Alina


Przewodniczący Rady Miejskiej
Mądrzak Maciej                        od 02.07.1994


Radni Rady Miejskiej w latach 1994 -1998
Baran Eugeniusz, Czyż Eugeniusz, Durda Eugeniusz, Dziurzyński Zbigniew, Furdyna Elżbieta, Kułaga Jerzy, Kwiatkowska Kazimiera, Leszkowicz Włodzimierz, Lombara Bolesław, Madej Ryszard, Mądrzak Maciej, Obara Stefan, Partyka Władysław, Pasek Antoni, Rzeszut Stanisław, Smykla Mirosław, Smykla Stanisław, Stawowy Jan, Ślęzak Eugeniusz Andrzej, Ślęzak Kazimierz, Tworz Stanisław, Urbaniak Tadeusz.

III KADENCJA 1998-2002


Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Ślęzak Kazimierz                  od 05.11.1998


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Żyguła Mirosław                  od 05.11.1998 do 29.06.2001
Jurkowski Bronisław          od 08.08.2001


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Stoch Bożena                        od 10.08.1999


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Zasadnia Alina


Przewodniczący Rady Miejskiej
Mądrzak Maciej                    od 29.10.1998 do końca kadencji


Radni Rady Miejskiej w latach 1998 - 2002
Babiuch Teodora, Badawika Lesław, Barszczewski Zdzisław Antoni, Furdyna Elżbieta, Hynowski Zenon, Kułaga Jerzy, Kwiatkowska Kazimiera, Lombara Bolesław, Madej Ryszard, Madrzak Maciej, Marek Jan, Mazur Wojciech, Obara Jerzy, Partyka Władysław, Pelczar Danuta, Rzeszut Stanisław, Smykla Mirosław, Smykla Stanisław, Ślęzak Eugeniusz Andrzej, Stawowy Jan, Wójciak Bogdan, Zięba Jan.


Radni Rady Powiatu Tarnobrzeskiego
Bąk Jan, Ciejka Józef, Durda Kazimierz, Hynowski Jacek, Rzeszut Bogusław, Tworz Stanisław.

IV KADENCJA 2002-2006


Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Pluta Mirosław                     od 19.11.2002


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Hynowski Jacek


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Stoch Bożena                        do 30.11.2002
Tomczyk Bogdan                 od 30.11.2002


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Zasadnia Alina


Przewodniczący Rady Miejskiej
Idzik Kazimierz                     od 19.11.2002


Radni Rady Miejskiej w latach 2002 - 2006
Babiuch Teodora, Badawika Lesław, Byczek Halina, Durda Eugeniusz, Dziurzyński Zbigniew, Furdyna Elżbieta, Głaz Robert, Hynowski Jacek, Idzik Kazimierz, Iskra Krzysztof, Pitra Adam, Popiołek Adam, Popiołek Władysław, Róg Henryk Jan, Smykla Wacław, Trela Tadeusz, Wójciak, Bogdan.


Radni Powiatu Tarnobrzeskiego
Durda Tadeusz, Dolecki Krzysztof, Rożek Jacek, Kwiatkowska Kazimiera.

 

V KADENCJA 2006 - 2010


Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Pluta Mirosław                     od 2006


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Pelczar Jan                           od 06.03.2006


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Tomczyk Bogdan


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Zasadnia Alina


Przewodniczący Rady Miejskiej
Idzik Kazimierz                     od 27.11.2006


Radni Rady Miejskiej w latach 2006 - 2010
Badawika Lesław, Dobrowolski Paweł, Durda Eugeniusz, Furdyna Elżbieta, Głaz Robert, Idzik Kazimierz, Jarzębski Ryszard, Kaczak Tadeusz, Kwiatkowska Kazimiera, Lombara Bolesław, Róg Henryk, Smykla Mirosław, Smykla Wacław, Ślęzak Eugeniusz, Trela Jan, Wójciak Bogdan.


Radni Rady Powiatu Tarnobrzeskiego 
Hynowski Jacek, Burdzel Anna, Tomanek Leszek, Ślęzak Kazimierz

VI KADENCJA 2010 - 2014


Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Hynowski Jacek                     od 2010


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Pelczar Jan                              od 06.03.2006


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Jurkowski Bronisław


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Zasadnia Alina


Przewodniczący Rady Miejskiej
Idzik Kazimierz                     od 27.11.2006


Radni Rady Miejskiej w latach 2010 - 2014
Badawika Lesław, Mazur Wojciech, Durda Eugeniusz, Wilk Janusz, Rusin Edward, Idzik Kazimierz, Jarzębski Ryszard, Kaczak Tadeusz, Kwiatkowska Kazimiera, Lombara Bolesław, Róg Henryk, Smykla Mirosław, Smykla Wacław, , Trela Jan, Wójciak Bogdan.


Radni Rady Powiatu Tarnobrzeskiego 
Ślęzak Grzegorz, Burdzel Anna, Tomanek Leszek, Ślęzak Kazimierz

                                                                                                         VII KADENCJA 2014 - 2018

 

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Mazur Marek                             od 01.12.2014


Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski
Barszcz Marek                             od 08.12.2014


Sekretarz Gminy Baranów Sandomierski
Jurkowski Bronisław

Tomczyk Bogdan                            02.11.2015- 31.05.2017

Kobylarz Andrzej                            od 01.06.2017                                                            


Skarbnik Gminy Baranów Sandomierski
Zasadnia Alina


Przewodniczący Rady Miejskiej
Smykla Wacław                         


Radni Rady Miejskiej w latach 2014 - 2018
Badawika Lesław, Mazur Wojciech, Wilk Janusz, Rusin Edward, Jarzębski Ryszard, Kaczak Tadeusz, Lombara Bolesław, Róg Henryk, Smykla Mirosław, Babiuch Teodora, Bernad Stanisław, Piotr Chwałek, Mazur Teresa, Stępień Waldemar.


Radni Rady Powiatu Tarnobrzeskiego 
Tomanek Leszek, Rusin Krytyna, Rożek Jacek.