Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Zaproszenie od udziału w projekcie.

06-09-2018

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „GAJ” w Woli Baranowskiej zaprasza do udziału w projekcie „Warsztaty architektury krajobrazu z wykorzystaniem miejsca rekreacji w miejscowości Wola Baranowska”. Warsztaty z architektury krajobrazu pozwolą na zaznajomienie słuchaczy z podstawowymi wiadomościami dot. architektury krajobrazu. Słuchacze zdobędą niezbędną wiedzę o doborze roślin na różne siedliska. Słuchacze opracują projekt zagospodarowania przestrzeni publicznej pod czujnym okiem wykwalifikowanego architekta krajobrazu.

 

W czasie praktycznych zajęć słuchacze zagospodarują przestrzenie publiczne poprzez posadzenie roślin, wykonanie elementów dekoracyjnych (alejki, klomby). Dzięki temu przedsięwzięciu mieszkańcy podniosą swoje kompetencje społeczne dzięki wzajemnej współpracy przy części praktycznej warsztatów. Ponadto w związku z w/w częścią praktyczną zrealizują działania mające wpływ na poprawę jakości życia i poczucia odpowiedzialności za estetykę przestrzeni publicznych we własnej miejscowości. Zdobyte umiejętności pozwolą także na podobne działania w obrębie własnych gospodarstw domowych.

 

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Zadanie pn. „Warsztaty architektury krajobrazu z wykorzystaniem miejsca rekreacji w miejscowości Wola Baranowska" w ramach projektu grantowego pn. Organizacja wydarzeń rekreacyjnych, wykorzystujących zasoby turystyczno-rekreacyjne LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014–2020.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-09-06
Data publikacji: 2018-09-06
Data modyfikacji: 2018-09-13