Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Wniosek o dofinansowanie zweryfikowany pozytywnie.

07-09-2018

Nie od dzisiaj wiadomo, że budynek hali sportowej w Skopaniu wymaga generalnego remontu. Nie tylko z zewnątrz ale również wewnątrz, widoczny jest bieg czasu oraz częsta eksploatacja tego miejsca. Hala sportowa to jedna z ważniejszych inwestycji, a zweryfikowany pozytywnie wniosek o dofinansowanie zadania jest pierwszym krokiem w realizacji gruntownej modernizacji i przebudowy całego obiektu. Przypomnijmy, że zakres złożonego wniosku obejmuje remont istniejącej części budynku hali sportowej wraz z zapleczem techniczno-sanitarnym, tj: modernizacja istniejącej sali sportowej wraz z zapleczem, przebudowa instalacji oświetleniowej, wymiana pokrycia dachu oraz prace termomodernizacyjne budynku.

 

W celu kompleksowej modernizacji obiektu, w obecnej chwili przygotowywany jest kolejny wniosek o dofinansowanie zadania, polegającego na przebudowie i rozbudowie drugiej części (od strony południowej) obiektu hali sportowej. Planuje się utworzenie siłowni, sali fitness oraz miejsca pod działalność gospodarczą. Wniosek ten zostanie złożony do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. 

 

Szacowany koszt zaplanowanych prac może wynieść około 3 mln zł, z czego wnioskowane dofinansowanie ze środków zewnętrznych to około 2 mln zł.

 

Poniżej zrzut dokumentacji projektowej.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-09-07
Data publikacji: 2018-09-07
Data modyfikacji: