Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

VI Zlot Motocyklowy u Pinokia w Kaczakach – podsumowanie

06-08-2017

Za nami IV Zlot Motocyklowy u Pinokia, który tradycyjnie rozpoczyna się zawsze uroczystą mszą świętą polową i poświęceniem motocykli. Następnie korowód motocykli wyrusza na paradę przez różne miejscowości na terenie Gminy. Po paradzie, dla wszystkich uczestników, Pinokio (Jan Kaczak) zapewnia zawsze szereg atrakcji. W tym roku był to pokaz Samodzielnego Plutonu Jednostki Strzeleckiej 2093 Baranów Sandomierski oraz pokazy zabytkowych pojazdów. Występy grupy Lasowiacy, atrakcyjne konkursy dla dorosłych i dzieci, jak również konkursy dla motocyklistów typu najgłośniejszy motor czy najwolniejszy przejazd itp. Wieczór upłynął pod znakiem koncertu Patrycji Wilk i Zespołu Buenos a spotkanie zwieńczyła zabawa taneczna pod gwiazdami.

Członkowie grupy Pinokio udzielają się w wielu wydarzeniach i organizują szereg akcji wspierających osoby potrzebujące. Ich inicjatywy spotykają się z coraz większym poparciem i uznaniem wśród mieszkańców jak i różnych organizacji i instytucji.

W tym roku wśród współorganizatorów Zlotu byli również Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, MGOK w Baranowie Sandomierskim oraz GZUP w Baranowie Sandomierskim. Zapowiedzi wydarzenia jak i relacje z niego można było zobaczyć w lokalnej prasie jak i wysłuchać w regionalnych stacjach radiowych. A już wkrótce będziemy mieć możliwość obejrzenia jeszcze raz tego niezwykłego wydarzenia w TVP Rzeszów. O terminie emisji programu powiadomimy w krótce.

Organizatorzy VI Zlotu Motocyklowego u Pinokia w Kaczakach dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji wydarzenia.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska
Data wytworzenia: 2017-08-06
Data publikacji: 2017-08-06
Data modyfikacji: 2017-08-06