Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Spotkanie Noworoczne w Skopaniu Osiedlu.

10-01-2018

Dnia 06.01.2018 r. w Uroczystość Trzech Króli odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne z Mieszkańcami Skopania Osiedla w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu, zorganizowane przez Radę Osiedla i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
Wśród wielu gości przybył na spotkanie Poseł na Sejm RP p. Zbigniew Chmielowiec, Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego p. Ewa Draus, Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski p. Marek Mazur, Dyrektor Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin ks. dr Tomasz Cuber, Proboszcz Parafii ks. prałat Wiesław Gucwa, Prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich p. Krzysztof Szatan.
Uroczystość uświetnił występ zespołu seniorek oraz grup dziecięcych ze Środowiskowego Domu Kultury wykonując kolędy, w śpiew których włączyli się wszyscy uczestnicy spotkania. Dzieląc się opłatkiem popłynęły do wszystkich serdeczne życzenia. Podczas wystąpień zaproszeni gości tj. Poseł na Sejm RP, Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski i Przewodniczący Rady Osiedla, podziękowali za dobrą współpracę w minionym roku oraz przedstawili jednocześnie plany inwestycyjne na 2018 rok.     
Dalsze świętowanie odbyło się przy udziale zespołu Clever z Mielca. Organizatorzy dziękują wszystkim Darczyńcom za pomoc w zorganizowaniu tegorocznego spotkania noworocznego w Skopaniu Osiedlu.
 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-01-10
Data publikacji: 2018-01-10
Data modyfikacji: 2018-01-10