Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Spotkanie Noworoczne w Skopaniu Osiedlu

08-01-2020

W dniu 04.01.2019 r. Rada Osiedla we współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich w Skopaniu zorganizowała spotkanie Noworoczne dla samotnych Mieszkańców Osiedla. Spotkanie, tym razem, odbyło się w Zespole Szkół w Skopaniu. Składamy podziękowania pani dyrektor Marzennie Lasek i wszystkim, którzy pomogli w organizacji tak wspaniałego przedsięwzięcia. W uroczystości uczestniczyło blisko 100 zaproszonych osób. Swoją obecnością zaszczycili nas poseł p. Zbigniew Chmielowiec, wicemarszałek p. Ewa Draus, starosta p. Jerzy Sudoł, wicestarosta p. Jacek Rożek, burmistrz p. Marek Mazur wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej p. Wacławem Smyklą oraz samorządowcy z Gminy Baranów Sandomierski. W czasie spotkania podziękowano za dobrą współpracę, która przyczyniła się do rozwoju  Gminy Baranów Sandomierski. Nie zabrakło wielu noworocznych życzeń, które uczestnicy składali wzajemnie, dzieląc się opłatkiem.

Spotkanie ubogaciło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Skopaniu, które wpisują się w piękny przekaz tradycji narodowej, przekazując wydarzenia nocy betlejemskiej i dostarczając wszystkim wiele radości. Wspólne kolędowanie zainicjował występ Zespołu Pieśni i Tańca "Młodzi Jaślaniacy, którzy wykonali przepiękne kolędy wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

Organizatorzy serdecznie dziękują instytucjom i ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i pomoc w organizacji tego spotkania. Wszystkim składamy najlepsze życzenia szczęścia i pomyślności, zdrowia i miłości, pokoju i życzliwości ludzkiej na każdy dzień Nowego 2020 Roku.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała
Data wytworzenia: 2020-01-08
Data publikacji: 2020-01-08
Data modyfikacji: 2020-01-08