Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Rusza budowa Sali gimnastycznej w Woli Baranowskiej

15-07-2017

Inwestycja realizowana będzie przez FIRMĘ BUDOWLANĄ REM-BUD-I Bronisław Drąg spółka jawna z siedzibą Al. Jana Pawła II 60B, 37-450 Stalowa Wola. Wykonawca zadania został wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego. Zadanie zostanie zrealizowane do końca października 2018 r., za kwotę  3 188 560,00 zł brutto. Inwestycja jest współfinansowana ze środków pozyskanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę Sali gimnastycznej z trybunami na około 130 miejsc siedzących. Budynek będzie 1-kondygancyjny, połączony z budynkiem szkoły za pomocą łącznika. Istniejąca obecnie sala gimnastyczna zostanie zaadaptowana na zaplecze socjalno-techniczne z wydzielonym pomieszczeniem na siłownię. W nowym budynku Sali gimnastycznej znajdować się będą: sala gimnastyczna, pokój instruktora, łazienka instruktora, magazyn, przestrzeń komunikacyjna z przedsionkiem. W adaptowanej części istniejącego budynku Szkoły pojawią się natomiast: sanitariaty, w tym oddzielne dla osób niepełnosprawnych, szatnie męskie i damskie wraz z węzłami sanitarnymi, pomieszczenie techniczne, magazyn na sprzęt porządkowy. W sali przewidziano również boisko do gry w koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę siatkową oraz tenisa ziemnego.

Inwestycja okazała się konieczna z uwagi na zbyt duże obłożenie hali w Skopaniu. Jej lokalizacja wynika z centralnego położenia w Woli Baranowskiej w stosunku do innych miejscowości Gminy i liczby mieszkańców tej miejscowości.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda
Data wytworzenia: 2017-07-15
Data publikacji: 2017-07-15
Data modyfikacji: 2017-07-18