Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

ROD "WISAN" w Skopaniu świętuje.

11-09-2018

W dniu 09.09.2018 r. w Tarnobrzegu odbyły się Rejonowe Obchody Dnia Działkowca 2018. Podczas tego święta ogrody działkowe powiatu tarnobrzeskiego prezentowały swoje plony, które następnie zostały przekazane hospicjum im. Ojca Pio w Tarnobrzegu.

 

Wystawcy oprócz plonów z działek prezentowali również smaczne potrawy jak pierogi, gołąbki, krokiety czy kuszące swoim wyglądem, a jednocześnie pyszne ciasta. Można było również nabyć sadzonki kwiatów i krzewów, miód z pasiek, nalewki regionalne i inne smakołyki. Nie brak było przyśpiewek zespołów i tańców ludowych, które podziwiali licznie zgromadzeni działkowcy i mieszkańcy Tarnobrzega. Wśród wystawców znalazł się również Rodzinny Ogród Działkowy "WISAN" w Skopaniu i prezentował swoje tegoroczne plony.

 

Podczas tej uroczystości został rozstrzygnięty między innymi konkurs na wzorową działkę o Puchar Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego. Wśród odznaczonych znalazło się dwóch działkowców z Ogrodu "WISAN" w Skopaniu i zdobyto I miejsce oraz puchar w kategorii "Wzorowa działka użytkowa" oraz III miejsce w kategorii "Wzorowa działka rekreacyjna". Gratulujemy zdobywcom nagród i życzymy wszystkim działkowcom satysfakcji i radości z gospodarowania na terenach swoich ogrodów.

 

Krystyna Rusin

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-09-11
Data publikacji: 2018-09-11
Data modyfikacji: 2018-09-12