Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Przegląd pojazdów pożarniczych oraz sprzętu silnikowego oficjalnie zakończony.

09-11-2017

Dnia 7 listopada br., w remizie OSP w Woli Baranowskiej został przeprowadzony coroczny przegląd samochodów pożarniczych oraz sprzętu i wyposażenia operacyjnego będącego na stanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Przegląd pojazdów i sprzętu silnikowego miał na celu sprawdzenie stanu utrzymania pojazdów, ich stanu technicznego pod względem konserwacji, oraz sprawności wszystkich urządzeń i specjalistycznego sprzętu.

Do przeglądu zgłosiło się 13 jednostek OSP z terenu Gminy, które mają na wyposażeniu 21 samochodów pożarniczych. Przeglądu dokonała komisja z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu, której przewodniczył bryg Zbigniew Perłowski- Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowskiego  KM PSP w Tarnobrzegu. Komisja wysoko oceniła przygotowanie samochodów i sprzętu oraz dbałość przez kierowców – konserwatorów, którzy w sposób profesjonalny przyczyniają się  do przedłużenia eksploatacji pojazdów pożarniczych, motopomp, pomp szlamowych, agregatów prądotwórczych, pił do drewna, betonu, stali  itp.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Marek Mazur oraz Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim dh Józef Bereski dziękują kierowcom- konserwatorom oraz naczelnikom jednostek OSP z terenu Gminy za zaangażowanie w przygotowanie samochodów i sprzętu do przeglądu.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2017-11-09
Data publikacji: 2017-11-09
Data modyfikacji: 2017-11-09