Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim

10-01-2014

W SOBOTE 28 GRUDNIA 2013 ROKU W REMIZIE JEDNOSTKI OSP W KACZAKACH ODBYŁO SIĘ POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP W BARANOWIE SANDOMIERSKIM NA KTÓRYM PODSUMOWANO MIJAJĄCY ROK I WYTYCZONO PLAN DZIAŁALNOŚCI NA ROK 2014. OBRADOM PRZEWODNICZYŁ PREZES ZOMG ZOSP RP DH JACEK HYNOWSKI. W TRAKCIE ZEBRANIA DOKONANO PODSUMOWANIA DZIAŁALNOSCI ZARZĄDU W ROKU 2013, WYZNACZONO PRIORYTETY W DZIAŁALNOŚCI NA ROK BIEŻĄCY. PODCZAS POSIEDZENIA KIEROWCOM OSP , KTÓRZY OTRZYMALI WYSOKIE OCENY ZA PRZYGOTOWANIE SPRZĘTU SILNIKOWEGO DO COROCZNEGO PRZEGLĄDU OTRZYMALI DYPLOMY Z PODZIĘKOWANIAMI I KOSZULKI. PODZIĘKOWANIA OTRZYMALI TAKŻE OPIEKUNOWIE DRUŻYN , KTÓRE REPREZENTOWAŁY NASZĄ GMINĘ PODCZAS ZAWODÓW POWIATOWYCH W GRĘBOWIE. PAMIĄTKOWE ALBUMY OTRZYMALI: DARIUSZ URBANIAK – MDP DZIEWCZĄT ZE ŚLĘZAKÓW , JÓZEF BIAŁEK – MDP CHŁOPCÓW Z DURDÓW ORAZ JAN BARAN I GRZEGORZ ŚLĘZAK – KDP I MĘSKA DRUŻYNA Z OSP SKOPANIE. NA ZAKOŃCZENIE PODJĘTO UCHWAŁĘ WS. DZIAŁALNOŚCI PROGRAMOWEJ ZARZĄDU ORAZ OFICJALNIE ROZPOCZĘTO KAMPANIĘ SPRAWOZDAWCZĄ W JEDNOSTKACH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH Z NASZEJ GMINY.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2014-10-02
Data publikacji: 2014-10-02
Data modyfikacji: