Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Ponowiono przetarg.

10-08-2018

W dniu dzisiejszym Gmina Baranów Sandomierski ponownie ogłosiła przetarg na realizację zadania pn.: ,,Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Baranów Sandomierski w ramach MOF Tarnobrzeg”. Jest to efekt tego, iż we wczesniejszym postępowaniu wszystkie złożone przez potencjalnych Wykonawców oferty, znacznie przekroczyły zakładaną na ten cel kwotę. Przypomnijmy, że przedmiot zamówienia obejmuje:

 

CZĘŚĆ I, czyli budowę kanalizacji sanitarnej w Woli Baranowskiej z budową 9 sztuk pompowni oraz kolektora przerzutowego ścieków z Knapów wraz z tłocznią, oraz CZĘŚĆ II, czyli budowę kanalizacji sanitarnej w Skopaniu wraz z przejściem pod torami kolejowymi i budową kolektora tłocznego (przesyłowego ścieków ze Skopania, Woli Baranowskiej i Knap bezpośrednio do oczyszczalni w Baranowie Sandomierskim) oraz budowę wodociągu w ul. Wiejskiej. Ta część zamówienia obejmuje takie etapy jak: Skopanie Wieś, Osiedle Zachód, ul. Granica oraz ul. Międzywodzie wraz z przyległościami.

 

Więcej informacji o przetargu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce: bip (link:bip/zamowienia-publiczne/owyej30tys/poprawa-gospodarki-wodno-sciekowej-w-aglomeracji-baranow-sandomierski-w-ramach-mof-tarnobrzeg). Termin składania ofert upływa w dniu 18.09.2018 r.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-08-10
Data publikacji: 2018-08-10
Data modyfikacji: