Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Piłkarskie odznaczenia dla zasłużonych.

30-01-2018

26 stycznia w Stalowej Woli odbyło się spotkanie noworoczne prezesów klubów piłkarskich podokręgu Stalowa Wola ( powiat: niżański, tarnobrzeski, stalowowolski) wraz z działaczami i władzami samorządowymi. Spotkanie miało na celu uhonorowanie osób, które walnie przyczyniły się do rozwoju sportu, w tym piłki nożnej w swoim obszarze zamieszkania. Przybyłych gości powitał prezes Podokręgu Zenon Krówka, a przebieg uroczystości koordynował sekretarz związku Edward Chmura. Za pracę i zaangażowanie docenieni zostali m.in. działacze z Gminy Baranów Sandomierski.

 

Honorową brązową odznakę otrzymali: Krzysztof Kubiak, Tomasz Polek, Kamil Smykla i Piotr Marek.

Srebrną odznakę otrzymał: Wojciech Mazur.

Złota odznaka trafiła do: Eugeniusza Ślęzaka, zaś Honorową odznakę otrzymał Jacek Hynowski.

Jednocześnie jedno z wyróżnień otrzymał Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, który za zaangażowanie oraz prowadzoną działalność na rzecz rozwoju sportu , ze szczególnym uwzględnieniem kategorii piłki nożnej na terenie Gminy, został odznaczony przez miejscowe kluby pamiątkową paterą. Wniosek o uhonorowanie Burmistrza, złożony przez kluby z Gminy Baranów Sandomierski został pomyślnie zatwierdzony przez Podkarpacki ZPN. Efektem działań Burmistrza są m.in. inwestycje związane z: modernizacją stadionu sportowego w Skopaniu, budowa hali sportowej przy Zespole Szkół w Woli Branowskiej, utwardzenie terenu oraz zakup i montaż trybuny sportowej na stadionie w miejscowości Knapy, czy remont Sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dąbrowicy.

 

Uhonorowani zostali również Posłowie na Sejm RP - p. Rafał Weber oraz p. Zbigniew Chmielowiec, którzy otrzymali wyjątkowe grawertony ufundowane przez klub sportowy Wisan Skopanie w ramach podziękowania za starania oraz pomoc w uzyskaniu środków finansowych z przeznaczeniem na modernizację stadionu w Skopaniu.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-01-30
Data publikacji: 2018-01-30
Data modyfikacji: 2018-01-30