Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Otwarte Strefy Aktywności z dofinansowaniem.

12-06-2018

Wniosek, który został złożony przez Gminę Baranów Sandomierski w dniu 15.02.2018 r. do Ministerstwa Sportu i Turystyki, został zakwalifikowany do dofinansowania. Gmina na realizację tej inwestycji otrzyma ze środków rządowych kwotę w wysokości 225 tys. zł.

 

W ramach programu na budowę Otwartych Stref Aktywności, na terenie Gminy Baranów Sandomierski zostaną zrealizowane strefy w dwóch wariantach:

 

1) Wariant podstawowy, powstanie w miejscowości Marki. W skład tego wariantu wejdzie:

  • Siłownia plenerowa
  • Strefa relaksu
  • Zagospodarowanie zieleni

2) Wariant rozszerzony, powstanie w miejscowościach: Skopanie, Baranów Sandomierski, Dąbrowica i Wola Baranowska. W skład tego wariantu wejdzie:

  • Siłownia plenerowa
  • Strefa relaksu wraz z zagospodarowaniem zieleni
  • Plac zabaw o charakterze sprawnościowym z ogrodzeniem

 

Wykonawcą wyłonionym w przetargu ogłoszonym przez Gminę została firma DESTAR Sp. z o.o. z siedzibą w Chmielowie. Całkowity koszt budowy Otwartych Stref Aktywności na terenie Gminy Baranów Sandomierski wyniesie ponad 460 tys. zł (z czego 225 tys. zł to kwota dofinansowania), natomiast termin zakończenia prac został wyznaczony na koniec sierpnia bieżącego roku. Poniżej zamieszczamy plany budowlane OSA w poszczególnych miejscowościach

 

Więcej informacji związanych z rozstrzygnięciem tegorocznej edycji rządowego programu OSA, dostępna pod linkiem: www.msit.gov.pl/pl/infrastruktura/aktualnosci/7807,Program-OSA-edycja-2018-rozstrzygniety

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-06-12
Data publikacji: 2018-06-12
Data modyfikacji: 2018-06-13