Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Montaż instalacji fotowoltaicznych.

04-07-2018

W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Baranów Sandomierski, na posesjach osób będących uczestnikami projektu pn,: Rozwój odnawialnych źródeł energii na terenie gmin: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Miasta Lubaczów, Narol, Nowa Dęba”. Instalacje montowane są u osób, które podpisały aneksy i dokonały wpłat określonych w w/w aneksach.

 

Firmą, która została wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego do montażu instalacji fotowoltaicznych jest firma ML SYSTEM S.A. z siedzibą Zaczernie 190G. Do bezpośredniego montażu instalacji firma zatrudnia podwykonawców, stąd też u Państwa montaż dokonany zostanie przez pracowników firm:

  1. Cogito Energy Dariusz Ciochoń, 33-150 Wola Rzędzińska 320 b
  2. ELEKTRO-SOLAR Sebastian Antosz Robert Marek spółka cywilna, miejsce wykonywania działalności: ul. Południowa 7, 36-100 Kolbuszowa

 

Przedstawiciele w/w firm powinni posiadać identyfikatory potwierdzające ich dane osobowe z pieczątką generalnego wykonawcy tj. ML System lub lidera projektu tj. Gminy Lubaczów. Przypominamy, iż warunkiem niezbędnym do realizacji inwestycji na Państwa posesjach jest podpisanie sporządzonego przez Gminę aneksu do umowy oraz dokonanie wpłaty określonej w w/w aneksie. W obecnym czasie pracownicy Urzędu docierają do osób, które nadal ich nie podpisały.

 

Ponadto informujemy, że montaż powietrznych pomp ciepła i kotłów na pellet rozpocznie się od 16 lipca b.r., w związku z tym prosimy o dokonywania wpłat przez osoby, które zadeklarowały chęć montażu tych urządzeń.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-07-04
Data publikacji: 2018-07-04
Data modyfikacji: