Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Młodzi z naszej Gminy na podium

29-10-2019

PUCHAR POLSKI OYAMA TOP WIELICZKA  19-20.10.2019 ŚWIETNY WYSTĘP ZAWODNIKÓW TARNOBRZESKIEGO KLUBU OYAMA KARATE NA PP OYAMA TOP GDZIE ZDOBYLI 4 PUCHARY

 

 W Wieliczce odbył się Puchar Polski OYAMA TOP. Tarnobrzeski Klub Oyama Karate reprezentowało siedmioro zawodników w tym czwórka mieszkańców gminy Baranów Sandomierski Natalia Paczyńska – 1 miejsce (juniorka 14-16) Elzbieta Kościelna – 3 miejsce (juniorka młodsza12-14) Konrad Mystek -3 miejsce (junior starszy 16-18) Aleksandra Paterak, Patryk Kościelny, Kamil Pluta, po dobrych pojedynkach zakończyli rywalizację w 1/8 finału. Puchar za  trzecie miejsce zdobyła również Martyna Rejczyk.

Natomiast dla Konrada, Natalii oraz Martyny był to świetny sprawdzian przed najważniejszymi zawodami  w tym sezonie czyli Pucharem Europy Koyokushin WKB,  który odbędzie się 23-24 listopada w Dębicy.

 

Organizatorem Pucharu Polski był Wielicki Klub Oyama Karate oraz Urząd Miasta w Wieliczce. W zawodach  wystartowało ponad 300 zawodników z 35 ośrodków Oyama karate i kyokushin z terenu Polski. Opiekunem/trenerem zawodników Tarnobrzeskiego Klubu Karate i jednocześnie sędzią zawodów był sensei Grzegorz Uzar.  Wielkie podziękowania dla rodziców WIESLAW KOŚCIELNY, GRZEGORZ PACZYŃSKI , MARIUSZ  MYSTEK  za pomoc w organizacji wyjazdu oraz opiekę nad zawodnikami.

A już  w najbliższy weekend  liczna grupa naszych zawodników wystartuje na Ogólnopolski Turnieju Kyokushin Karate w Samborcu którego organizatorem będzie sensei Jarosław Winkler z Sandomierskiego Klubu Kyokushin Karate.

 

Grzegorz Uzar

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Patrycja Dyląg
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-10-29
Data publikacji: 2019-10-29
Data modyfikacji: