Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Mieszkaniec Gminy Baranów Sandomierski – trenerem roku. Podsumowanie rozgrywek 2018r na Gali Piłkarskiej Podokręgu Stalowa Wola

29-01-2019

W piątek 25 stycznia w Stalowej Woli odbyło się spotkanie noworoczne prezesów klubów piłkarskich podokręgu Stalowa Wola ( powiat: niżański, tarnobrzeski, stalowowolski) wraz z działaczami i władzami samorządowymi. Gminę Baranów Sandomierski reprezentowali prezesi niemalże wszystkich klubów sportowych z terenu Gminy, z działaczami i osobami wspierającymi sport w Gminie Baranów Sandomierski. Spotkanie miało na celu podsumowanie rozgrywek piłkarskich w 2018 roku rozgrywanych w podokręgu piłki nożnej Stalowa Wola. Podczas spotkania prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba wręczył odznaczenia najlepszej drużynie, najlepszemu zawodnikowi, najlepszemu trenerowi, najlepszemu młodzieżowcowi oraz zasłużonym działaczom.

 

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że laureatem nagrody w kategorii „Trener Roku” został szkoleniowiec Wisanu Skopanie – pan Janusz Hynowski. Gratulujemy.

 

Komplet laureatów:

Najlepsza drużyna - Sokół Kamień
Najlepszy zawodnik - Wojciech Sobiło (LZS Zdziary)
Najlepszy trener - Janusz Hynowski (Wisan Skopanie)
Najlepszy młodzieżowiec - Patryk Adamczyk (LZS Krzątka)
Najlepszy działacz - Jan Chciuk (LZS Majdan Zbydniowski)
Fair Play - ŁKS Łowisko

 

Jedną z nagród otrzymała również Gmina Baranów Sandomierski, która została wyróżniona w kategorii – „Najlepszy Samorząd”. Podziękowania i statuetkę w imieniu Gminy przyjął z rąk Ministra Sprawiedliwości Pana Marcina Warchoła, zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.
 

Wszystkim piłkarzom, kadrze szkoleniowej, zarządom, Prezesom klubów sportowych, sponsorom i działaczom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w rozpowszechnianie zdrowego stylu życia na terenie Gminy Baranów Sandomierski.
 
 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-01-29
Data publikacji: 2019-01-29
Data modyfikacji: