Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Kolejny etap OZE.

06-06-2018

W związku z podpisanymi umowami z Wykonawcami poszczególnych instalacji, w ramach projektu dotyczącego montażu instalacji z Odnawialnych Źródeł Energii, informujemy, iż przygotowane są już wszystkie aneksy do zawartych z Państwem umów. W przygotowanych aneksach znajdą Państwo szczegółowe informacje dot. wysokości  wpłat stanowiących wkład własny Mieszkańca, wartości całkowitej montowanych instalacji, jak również koszty ubezpieczenia.

 

Na podane przez Państwa adresy e-mail przesłane zostały projekty aneksów do zawartych umów (celem zapoznania się z nimi). Aneksy należy podpisywać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski przy ul. Gen. L. Okulickiego 1, w pokoju nr 3 do dnia 15 czerwca 2018 roku. W przypadku braku możliwości osobistego stawienia się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy, prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Ponadto informujemy, iż zgodnie z przedstawionym przez Wykonawców harmonogramem, montaż instalacji fotowoltaicznych powinien rozpocząć się w czerwcu, kotłów na biomasę w drugiej połowie lipca, natomiast pomp ciepła w sierpniu. Podane terminy mogą ulec zmianie, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Warunkiem przystąpienia do montażu urządzeń na danej nieruchomości będzie podpisanie przez mieszkańców aneksu do umowy oraz dokonanie wpłaty określonej w aneksie. O kolejności montażu decydować będzie kolejność wpłat zgodnie z zapisami w aneksie do umowy.

 

Jednocześnie informujemy, że dobiega końca prowadzona przez przedstawicieli Wykonawców ocena techniczna gospodarstw domowych, których Właściciele zadeklarowali chęć montażu instalacji fotowoltaicznych, kotłów na biomasę oraz powietrznych pomp ciepła.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-06-06
Data publikacji: 2018-06-06
Data modyfikacji: