Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Kolejne pieniądze dla Gminy.

06-04-2018

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart w dniu 05.04.2018 r. dokonała wręczenia promes dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu Województwa Podkarpackiego. Dzięki staraniom pracowników Urzędu Gminy, wśród 79 promes, które otrzymały samorządy na remont lub odbudowę infrastruktury zniszczonej w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej, znalazła się Gmina Baranów Sandomierski. Promesa dla naszej Gminy dotyczy pomocy finansowej z budżetu państwa na remont drogi gminnej, która znajduje się na terenie sołectw Durdy oraz Knapy. Jest to droga biegnąca od drogi powiatowej w miejscowości Knapy przez rzekę Trześniówkę do miejscowości Durdy. Kwota udzielonej pomocy finansowej wynosi 130 tys. zł., co stanowi 80 % wartości szacunkowych kosztów zadania, pozostałe 20 % jest wkładem własnym Samorządu Gminy. W ramach planowanych robót, na drodze zostanie położona nowa nawierzchnia z kamienia.

 

Promesę dla naszej Gminy z rąk Wojewody Ewy Leniart odebrał Burmistrz Marek Mazur.

 

Więcej informacji z tego wydarzenia pod linkiem: rzeszow.uw.gov.pl

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-04-06
Data publikacji: 2018-04-06
Data modyfikacji: 2018-04-06