Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Gmina przystępuje do realizacji zadania dot. instalacji odnawialnych źródeł energii

12-09-2017

W związku z otrzymanym dofinansowaniem przez Gminę Baranów Sandomierski na realizację zadania pn.: Rozwój odnawialnych źródeł energii na terenie gmin: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, miast Lubaczów, Narol, Nowa Dęba”, prosimy mieszkańców, którzy złożyli deklaracje przystąpienia do projektu dotyczącego instalacji odnawialnych źródeł energii o niezwłoczne dostarczenie do Urzędu Miasta i Gminy Baranów  Sandomierski pok. nr 3 podpisanych umów. Przypominamy, że termin dostarczenia podpisanych umów upływa 15 września 2017 roku (piątek).  Szybkie dostarczenie podpisanych dokumentów w wyznaczonym terminie konieczne jest do ogłoszenia i przeprowadzenia postępowania na wyłonienie Wykonawcy do montażu przewidzianych w projekcie urządzeń. Mając na uwadze powyższe, prosimy o potraktowanie sprawy jako pilnej. Liczymy na współpracę z Państwa strony.

Przypomnijmy:

Gmina Baranów Sandomierski łącznie z gminami z powiatu tarnobrzeskiego i lubaczowskiego złożyła wniosek partnerski o dofinansowanie montażu instalacji odnawialnych źródeł energii dla łącznie 1116 odbiorców ostatecznych. Wartość całkowita projektu wynosi 15 800 871,25 zł, w tym wartość całkowita dla Gminy Baranów Sandomierski wynosi 2 060 736,30 zł.

W Gminie Baranów Sandomierski 124 mieszkańców zadeklarowało chęć montażu instalacji OZE, z czego 116 to instalacje fotowoltaiczne, 21 to pompy ciepła, a 10 to kotły na biomasę. 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda
Data wytworzenia: 2017-09-12
Data publikacji: 2017-09-12
Data modyfikacji: 2017-09-12