Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Gmina inwestuje w infrastrukturę sportową.

06-07-2018

W dniu dzisiejszym podpisano umowę na realizację zadania pod nazwą: „ Poprawa infrastruktury rekreacyjnej poprzez budowę boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Suchorzów oraz zmianę nawierzchni na boisku w miejscowości Marki”. Spośród ofert, które zostały złożone do Urzędu w ramach ogłoszonego przetargu, wybrano najkorzystniejszą z punktu widzenia założonego kryterium oceny. Inwestycję zrealizuje firma DESTAR Sp. z o.o. za prawie 370 tys. zł.

 

W ramach zadania zostanie wybudowane boisko wielofunkcyjne w miejscowości Suchorzów wraz z wyposażaniem, zagospodarowaniem terenu i ogrodzeniem. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec października br. Natomiast w Markach na istniejącym boisku rekreacyjnym zostanie wymieniona nawierzchnia na poliuretanową. Roboty powinny zakończyć się do końca sierpnia br.

 

Należy podkreślić, że na powyższe zadania Gmina podpisała umowę o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Kwota jaką otrzyma Gmina to ponad 190 tys. zł.

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Michał Dolecki
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-07-06
Data publikacji: 2018-07-06
Data modyfikacji: