Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

42 Bieg Nadwislański

10-09-2020

18 października 2020 r. tradycyjnie o godz. 11-tej sprzed Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim wystartuje 42 Bieg Nadwiślański im. A. Freyera organizowany przez  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu i Klub Biegacza "WITAR" Tarnobrzeg, przy udziale Urzędu Miasta Tarnobrzeg, Urzędu Miasta Baranowa Sandomierskiego, KM Policji w Tarnobrzegu i KM Policji w Baranowie Sandomierskim ,Ogniska TKKF Siarka, Stowarzyszenia Sprawnych Inaczej i Przyjaciół „Integracja” ,OSP z Tarnobrzega i z Baranowa Sandomierskiego, Tarnobrzeskiego Domu Kultury, Banku Żywności w Tarnobrzegu  oraz tarnobrzeskich szkół.

Bieg rozpocznie się w Zamku w Baranowie Sandomierskim, kolejno trasa  prowadzić będzie przez rynek w Baranowie Sandomierskim, Wisłostradę, ul. Mickiewicza, pl. Głowackiego, ul. Sandomierską w Tarnobrzegu. Meta 15-kilometrowego biegu jak co roku zaplanowana jest w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową MOSIR Tarnobrzeg: http://mosir.tarnobrzeg.pl/42-bieg-nadwislanski-im-alfreda-freyera/, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat udziału w zawodach, a także zgłosić swój udział.

 

 

Zapraszamy do udziału w 42 Biegu Nadwiślańskim!

 

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur
Data wytworzenia: 2020-09-10
Data publikacji: 2020-09-10
Data modyfikacji: 2020-09-10