Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Informacje ogólne

MARKIZETA WTHJ Solarscy sp. j.

Firma „MARKIZETA” z siedzibą w Skopaniu działa nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizuje się w imporcie i dystrybucji tekstyliów domowego użytku, takich jak: firany, zasłony, konfekcja stołowa, ręczniki, narzuty, pościel itp.

Od początku swojej działalności stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów zarówno pod względem najlepszego wzornictwa, jakości oraz wyjątkowo niskich cen, ale również stałej poprawy obsługi i współpracy z Klientami poprzez wprowadzanie nowoczesnych systemów i technologii. Większość oferty stanowi asortyment, który produkowany jest na wyłączność firmy MARKIZETA. Są to produkty wysokiej jakości, projektowane przez naszych własnych designerów, jak również przez artystów z kraju i zagranicy. Nasza kolekcja to kilkaset wzorów firan i tkanin zasłonowych dostępnych w metrażu, ale również gotowe produkty, takie jak konfekcja stołowa, ręczniki, pościel, narzuty, firany i zasłony. Poza tym przygotowujemy indywidualne zamówienia, tworzone przez naszych projektantów, a zainspirowane przez samych Klientów. Wysoką jakość produktów oraz znakomity serwis potwierdza ponad 1000 odbiorców hurtowych z Polski, jak również z Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy, Rosji, Litwy, Węgier i innych krajów Europy. Rozbudowany sposób dystrybucji w firmie MARKIZETA, oparty na nowoczesnym systemie finansowo-magazynowo-handlowym, jak również wykwalifikowany zespół pracowników pozwala na natychmiastową reakcję na potrzeby Klienta. Ponad 40 pracowników w siedzibie firmy oraz kilkunastu Przedstawicieli na terenie całego kraju jest do dyspozycji Klientów firmy w dni robocze w godzinach 9 – 17. Dodatkowo, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku Klienci mogą korzystać z nowoczesnej platformy jaką jest Hurtownia Internetowa.

Wysoka jakość produktów oraz usług oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, zostały również zauważone przez fachowców, co zaowocowało zdobyciem prestiżowych wyróżnień Gazele Biznesu 2009 oraz Diament miesięcznika Forbes 2010.


MARKIZETA WTHJ Solarscy sp. j.
39-451 Skopanie 234
tel. +48 158 110 550
fax. +48 158 110 235
email: markizeta@markizeta.com.pl
www.markizeta.com.pl

 

Fabryka Firanek "WISAN" S.A
Fabryka Firanek "WISAN" S.A. w Skopaniu jest przedsiębiorstwem o 50-letniej tradycji. Jej budowę rozpoczęto przed II wojną światową w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego. W 1951 r. rozpoczęto produkcję tekstyliów, początkowo przędzy bawełnianej, następnie firanek bawełnianych, a od 1968 r. po gruntownej modernizacji rozwinięto produkcję firanek poliestrowych. Obecnie "WISAN" S.A. jest jednym z 5-ciu głównych producentów firanek w Polsce i jednym z największych w Europie.
 

Firanki produkowane przez "Wisan" cechuje duża różnorodność wzornictwa oraz stosowanych technik wytwarzania.
 

Fabryka Firanek "WISAN" S.A.
39-451 Skopanie
woj. podkarpackie
tel. centrala +48 (015) 812 22 02
fax. sekretariat +48 (015) 812 23 03
e-mail: wisan@wisan.pl

www.sklep.wisan.pl

Zakłady Konfekcyjne "Firanka" Sp. z o.o.
Głównym przedmiotem działania zakładów Konfekcyjnych „Firanka” Sp. z o.o. w Skopaniu jest produkcja firanek konfekcjonowanych, jak również usługi w tym zakresie.
Firma Firanka  sprzedaje swoje wyroby i świadczy usługi na terenie całego kraju i za granicą.
Do  produkcji wyrobów wykorzystujemy firanki poliestrowe, tkaninę woalową oraz organzę.
 

Firanka Zakłady Konfekcyjne Sp. z o.o.
39-451 Skopanie, ul. Skopanie 299 A
tel. (015) 812 22 11,
Dział Handlowy
tel. (015) 812 23 21
fax (015) 812 22 50
e-mail: firanka@firanka.pl  
www.firanka.pl